Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme ve Eğitim Merkezi

Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme ve Eğitim Merkezi’nde yeni dönem kurs kayıtları başladı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme ve Eğitim Merkezi

Büyükşehir Belediyesi’nin, vatandaşlarımızın mesleki beceri kazanarak, ekonomik kazanç elde etmelerini sağlamak amacıyla düzenlediği ücretsiz mesleki beceri ve öğrenciler için eğitim kurslarında yeni dönem kayıtları başladı.

9 Ekim’e kadar sürecek olan kayıtlar ve kurs programları ile ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Jale Nur Süllü, Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme ve Eğitim Merkezi’nde bu dönem Üniversite Sınavlarına Hazırlık, SBS Hazırlık, Yabancı Dil, Bilgisayar, Autocat, Web Tasarımı, Resim, Satranç, Seramik, Cam Boncuk, Peyzaj Bahçıvanlık, Hukuk Sekreterliği ve Diksiyon kursları verileceğini söyledi. Süllü ayrıca, ücretsiz kurslardan dileyen herkesin faydalanabileceğinin de altını çizdi.

Opera Binası arkasında faaliyet gösteren Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme ve Eğitim Merkezi’ndeki kurslara katılmak isteyenlerin, kayıt için 2 adet fotoğraf, kimlik belgesi fotokopisi ve ikametgâh ya da öğrenci belgesi ile başvurmaları gerekiyor.

(Kaynak)

Yorumlar

  1. ramazan

    ben bu kurslara katılmak istiyorum kurslar hakkındaki bilgilendirme cuzel tanıyım videosu dahada acıklayıcı ben başvuru için herhengi bir adres telefon numarası göremedim beni bilgilendirmenizi rica ediyorum teşekkürler.

  2. Merhaba, aslında yukarıda da yazıyor, ama sanırım koyu harfle belirtmem daha iyi olacak. Opera Binası arkasındaki merkeze gidip başvurabilirsiniz.

  3. ersin

    ocak yada şubatta da kayıtlarnz varmı?nereye basvurabılırım?bılgısayar kurslarına katılmak ıstıyorum

  4. Merhaba Ersin,

    Burada yer alanlar sadece bilgi vermek amacıyladır. Kurumla resmi bir ilişkimiz yoktur. Şu anda yeni kayıtla ilgili bir bilgi yer almasa da, dilersen merkeze gibip ya da telefonla bilgi talep edebilirsin.

Bir Cevap Yazın